VIII Międzynarodowy Kongres:
Psychiatria Medforum 2014

Optymalizacja leczenia w psychiatrii

Wisła, 11 - 13 grudnia 2014 r.

Pobierz certyfikat

Bezpłatne uczestnictwo

Istnieją dwie możliwości otrzymania bezpłatnego uczestnictwa w kongresie.

 

Propozycja posterów

Postery po angielsku. Mamy dodatkowe 10 fee dla osób zgłaszających postery po angielsku. Termin nadsyłania streszczeń to 23.11.2014. Informacja o otrzymaniu fee zostanie przesłana do autorów do dnia 26.11.2014.

 

Zachęcamy do zgłaszania propozycji posterów. W tym roku będą one prezentowane na ekranach LCD, w związku z tym nie ma potrzeby ich drukowania. Autorzy dziesięciu najciekawszych abstraktów (streszczeń) posterów, zgłoszonych do dnia 23.11.2014 otrzymają bezpłatny udział w kongresie (tj. zerową opłatę rejestracyjną, która NIE obejmuje noclegu). 


Akceptację premiowanych abstraktów posterów dokona Komitet Naukowy Kongresu.

 

Propozycja warsztatów


Zgłoszenie warsztatów zostały zamknięte

Jak co roku wykładom podczas kongresu Psychiatria 2014 Medforum będą towarzyszyły warsztaty w małych grupach. I podobnie jak w ubiegłym roku oczekujemy od Państwa nadsyłania propozycji warsztatów.

Autorzy najciekawszych abstraktów (streszczeń) warsztatów, które zostaną zaakceptowane przez Komitet Naukowy Kongresu otrzymają bezpłatny udział w kongresie (tj. zerową opłatę rejestracyjną, która NIE obejmuje noclegu).
Czekamy na propozycje abstraktów warsztatów do dnia 31.10.2014r. Nie ma limitu otrzymania bezpłatnego uczestnictwa za najciekawsze abstrakty warsztatów.

 


 

Zgłoszenia abstraktów posterów i warsztatów odbywa się za pośrednictwem konta uczestnika kongresu  w serwisie kongresu www.psychiatria2014.medforum.pl

Informacja o zaakceptowaniu warsztatów i bezpłatnych udziałów w kongresie za zgłoszone postery zostanie przesłana do autorów do dnia 26.11.2014 (wcześniej była informacja 5.11.2014 - za opóźnienie przepraszamy). Bezpłatny udział w kongresie otrzymuje jeden autor warsztatu lub posteru, nawet jeśli dane zgłoszenie ma więcej autorów.

  • Edukacja Medyczna
  • Psychiatria.pl
  • Medforum